O Klubie

Awangarda to unikatowa przestrzeń na terenie miasta, w której oddasz się niezapomnianym wrażeniom – począwszy od wyśmienitych koktajli i drinków na bazie własnych syropów i przerobów, poprzez wspaniałe imprezy, kończąc na niespotykanej gdzie indziej atmosferze.

Nowoczesne wnętrza w zabytkowej kamienicy, 3 poziomy z osobnymi barami, 2 DJ-ki grające różne gatunki muzyki na różnych poziomach – to tworzy niepowtarzalny klimat niezapomnianych zabaw.

Dla szukających intymności podczas imprezy, oferujemy w pełni oddzielny VIP ROOM na 25 osób z niezależnymi łazienkami i barem.

MENU ZNAJDUJE SIĘ W ZAKŁADCE REZERWACJE

Rezydenci

MARCUSS:

Wieloletni rezydent klubu Awangarda znany szerokiej publiczności jako Pete Grace – DJ oraz producent muzyczny, mający za sobą grę w najlepszych klubach w Polsce i Europie. Uczestnik wielu festiwali, m.in. Open’er Festiwal gdzie był gwiazdą sceny w prime time w 2015 roku.

W klubie Awangarda daje upust swoim fascynacjom muzycznym w klimatach huse, tech house, elektro czy funk.

Ekspert od rytmów klubowych w najlepszym światowym wydaniu!

BART-E

Wieloletni rezydent klubu Awangarda, który wraz z DJ Marcus tworzy niepowtarzalny klimat imprez od początku istnienia Awangardy. Niezrównany DJ i wodzirej specjalizujący się w brzmieniach lat 70-tych, 80-tych i 90-tych w nowych aranżacjach.

Klasę DJ Bart-e doceniają takie miasta jak Poznań czy Inowrocław, gdzie przez wiele lat prezentował swoje umiejętności.

Specjalista od integracji z publicznością, której serwuje niezapomniane wrażenia perfekcyjnie lawirując między gatunkami muzycznymi.